В межах «Обласної цільової програми соціально-психологічної підтримки дітей і молоді в умовах воєнного стану та у післявоєнний період на 2023-2024 роки», яка була ініційована та розроблена під керівництвом Дарії Басюк, директора Департаменту освіти та науки Хмельницької ОДА, 02 березня 2023 року відбувся семінар практичних психологів і соціальних педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області на тему «Профілактика виникнення деструктивних психологічних станів у учасників освітнього процесу в умовах війни».

   Участь у семінарі взяли Олег Мартинюк, заступник директора – начальник управління вищої та професійної освіти і організаційного забезпечення Департаменту освіти та науки Хмельницької ОДА і Людмила Шевчук, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

   Провести обласний захід для працівників психологічної служби запросив директор ВПУ №36 с.Балин Руслан Смолінський. який разом з педагогічним колективом створив комфортні умови для його здійснення.

   Під час семінару практичні психологи ознайомилися з особливостями збереження ментального здоров’я учасників освітнього процесу в умовах війни (Наталія Сиско).

     В межах семінару було проведено тренінги:

– «Зміцнення ресурсів особистості та колективу задля розвитку закладу освіти» (Тетяна Архіпович);

– «Професійне вигорання. Практики стабілізації психоемоційного стану методом  Consonance Therapy» (Тетяна Підскоцька);

– «Намалюю в душі сонце..» (Анжела Фурман).

    Учасники семінару ознайомилися з сучасними методиками, опрацювали нові форми психологічної взаємодії, що дозволить імплементувати успішний досвід у практику власної діяльності та профілактувати деструктивні психологічні стани у учасників освітнього процесу.

Від admin