Загрози породжують нові рішення та вимоги  до безпеки у закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Питанню формування працеохоронної компетентності здобувачів професійної освіти в умовах воєнного стану​  присвячене засідання обласної фахової секції педагогічних працівників предмета «Охорона праці», що відбулось в онлайн-режимі 27 вересня 2022р.

    До обговорення нагальних питань охорони праці та безпеки життєдіяльності  долучились 35 педагогів із 23 ЗП(ПТ)О Хмельницької обл.

    У ході роботи обласної фахової секції педагоги ознайомлені з відеозаписом виступу генерального директора Директорату професійної освіти Ірини Шумік щодо трансформації професійної (професійно-технічної) освіти під час кризи. Методист НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл. Інна Кирилюк ознайомила учасників вебінару із змінами в нормативній базі щодо охорони праці та безпеки життєдіяльності під час воєнного стану.​ Наголосила на пріоритетному значенні наповнення інформаційно-освітнього середовища викладачів предмета «Охорона праці»,  здійснила огляд вмісту сайту НМЦ ПТО ПК, сайту обласної фахової секції та наявних освітніх ресурсів для викладання предмета «Охорона праці». Жвавий інтерес у педагогів викликали надані нею рекомендації щодо  ефективного використання інструментарію для формування в здобувачів освіти  навичок з надання домедичної допомоги.

Від admin