Професійна підготовка

  1. Основні виклики, проблеми та перспективи професійної підготовки здобувачів освіти Вищого професійного училища №25 м.Хмельницького. (Олена Загіка, директорка ВПУ №25 м.Хмельницького)
  2. Завдання педагогічних працівників ЗПО щодо формування професійної компетентності при підготовці кваліфікованих робітників для сучасного ринку праці. (Інна Кирилюк, методистка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл.)
  3. Вимоги до розроблення навчально-планувальної та ведення облікової документації для організації навчання з професій за ДОС на основі модульно-компетентісного підходу. (Галина Соленцова, методистка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл.)
  4. Застосування інструментів ШІ у підготовці кваліфікованих робітників. (Людмила Керницька, методистка ДНЗ «Деражнянський центр професійної освіти»)
  5. Застосування цифрового інструментарію як засобу формування професійної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників економічних професій. (Олена Воробйова, майстриня виробничого навчання ДНЗ «Деражнянський центр професійної освіти»)
  6. Сучасні технології розвитку професійної компетентності здобувачів освіти з професії “Агент з постачання; Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних”. (Ірина Хоптяр, Світлана Терлецька, викладачки ДНЗ «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти»)
  7. Навчальні ярмарки як інструмент формування професійної компетентності кваліфікованих робітників (Галина Максимчук, майстер виробничого навчання ВПУ №25 м.Хмельницького)
  8. Особливості використання кейс-технологій в контексті формування професійної компетентності здобувачів освіти. (Наталія Попіль, викладачка професійної підготовки, Лариса Чорнобрива, майстриня виробничого навчання ДНЗ «ВПУ №11 м.Хмельницького»)
  1. Нормативні вимоги   МВС України  щодо забезпечення підготовки водіїв автотранспортних засобів. (Віктор  Новіцький,  заступник начальника відділу організації реєстраційної діяльності та допуску водіїв до керування транспортними засобами (ОРДДВКТЗ)  РСЦ ГСЦ МВС в Хмельницькій області)
  2. Можливості цифрових платформ «Світ професій» та «Професійна освіта онлайн» для забезпечення професійного навчання у ЗПО. (Аліна Козловська, методистка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області)
  3. Завдання педагогічних працівників ЗПО у створенні сучасного освітнього середовища для підготовки кваліфікованих робітників з професії «Водій автотранспортних засобів» (Олександр Петров, методист НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області)
  4. Круглий стіл: обмін досвідом з питань оновлення змісту підготовки кваліфікованих робітників та створення сучасного освітнього середовища

  1. Завдання педагогічних працівників ЗПО у оновленні змісту підготовки кваліфікованих робітників. 
  2. Вимоги до розроблення навчально-планувальної та ведення облікової документації для організації навчання з професій за ДОС на основі модульно-компетентісного підходу. (Оксана Чуйкова, методистка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області)
  3. Можливості цифрових платформ «Світ професій» та «Професійна освіта онлайн» для забезпечення професійного навчання у ЗПО. (Аліна Козловська, методистка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області)
  4. Ознайомлення з вебсайтом НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл.
  5. Обговорення результатів конкурсів на кращий освітній контент   у ЗПО з професійної підготовки  та обласної виставки-конкурсу творчих робіт учнів ЗПО. (Олександр Петров, методист НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області)
  6. Круглий стіл: обмін досвідом з питань оновлення змісту підготовки кваліфікованих робітників та створення сучасного освітнього середовища

  1. Завдання педагогічних працівників ЗПО в  оновленні змісту підготовки кваліфікованих робітників професій будівництва. (Н. Півторацька, методист НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл.)
  2. Вимоги до розроблення навчально-планувальної та ведення облікової документації для організації навчання з професій за ДОС на модульно-компетентісному підході. (Н. Півторацька, методист НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл.)
  3. Можливості цифрових платформ «Світ професій», «Професійна освіта онлайн» та «Дія. Освіта» для забезпечення професійного навчання у ЗПО. (А. Козловська, методист НМЦ ПТО ПК  у Хмельницькій обл.)
  4. Обговорення результатів конкурсів на кращий освітній контент   у ЗПО з професійної підготовки  та обласної виставки-конкурсу творчих робіт учнів ЗПО. (Н. Півторацька, методист НМЦ ПТО ПК  у Хмельницькій обл.)
  5. Створення сучасного освітнього середовища для організації навчання з професії «Штукатур» за ДОС на основі модульно-компетентісного підходу. (Н. Півторацька, методист НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл.)
  6. Підведення підсумків роботи семінару. (Учасники семінару)
1. Завдання педагогічних працівників ЗПО у створенні сучасного освітнього середовища для підготовки кваліфікованих робітників електрорадіотехнічних професій. (Оксана Чуйкова, методистка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області)
4.  Обговорення результатів конкурсів  на кращий освітній контент   у ЗПО з професійної підготовки  та обласної виставки-конкурсу творчих робіт учнів ЗПО. (Аліна Козловська, методистка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області)
5.  Круглий стіл: обмін досвідом з питань оновлення змісту підготовки кваліфікованих робітників та створення сучасного освітнього середовища
  1. Презентація ЗПО. Система роботи закладу освіти щодо якісної підготовки кваліфікованих робітників в умовах воєнного стану.

 Олександр ЗАРУДЗЕЙ,  директор Грицівського ВПУ №38

Зінаїда ЩИРУК, заступник директора з навчально-виховної роботи Грицівського ВПУ №38

Катерина ДЗЬОБАНЬ, методист Грицівського ВПУ №38 

  1. Сучасні підходи до формування безпекових компетентностей.

Інна КИРИЛЮК, методист НМЦ ПТО ПК

  1. Партнерство як запорука ефективної діяльності класу безпеки.

Віктор МАТВІЙЧУК,  начальник Шепетівського районного управління головного управління ДСНС України у Хмельницькій області

Ольга СЕМЕНЮК, майор поліції, начальник сектору ювенальної превенції Шепетівського районного управління поліції

Галина ВЕСЕЛКОВА,  керівник Шепетівської міськрайонної організації Червоного Хреста

  1. Клас безпеки як необхідна складова безпечного освітнього середовища ЗПО в період воєнного стану.

Світлана ЗАРУДЗЕЙ, викладач предмета «Охорона праці» Грицівського ВПУ №38

  1. Тренінгове заняття для здобувачів освіти «Safety fest».

Ольга СЕМЕНЮК, майор поліції, начальник сектору ювенальної превенції Шепетівського районного управління поліції

Владислав ТЕРЕЩУК, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Шепетівського районного управління Головного  управління ДСНС України у Хмельницькій області

Ірина ФІЛІНЮК, інструктор з навчання населення навичкам першої допомоги Шепетівської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста

  1. Вимоги до ведення облікової та планувальної документації для організації навчання за Державними освітніми стандартами на основі модульно-компетентісного підходу.

Інна КИРИЛЮК, методист НМЦ ПТО ПК

Фото та відео семінару

  1. Розроблення навчально-планувальної та ведення облікової документації для організації навчання з професій за державними освітніми стандартами на основі модульно-компетентнісного підходу

Соленцова Галина Миколаївна, методист НМЦ ПТО ПК

  1. Розвиток творчого потенціалу здобувачів освіти професій художнього профілю в умовах воєнного стану (Проєкт «АРТ-MILLITARY», методика створення арт- об’єктів з використаної військової зброї за допомогою акрилових фарб)

 Іванна Тарасюк, майстер в/н-викладач ВПУ №25 м.Хмельницького;

Любов Шаля, майстер в/н-викладач ВПУ №25 м.Хмельницького

3. Майстер-клас акриловий живопис

https://www.facebook.com/share/p/8ATAGgvYQ6phUQWa/

Надія Борецька, викладач Хмельницької художньої школи, майстриня декоративно –

ужиткового мистецтва, Член НСХУ

4. Проведення майстер-класу «Виготовлення декоративного птаха техніками традиційного килимарства»

Микола Оскома – майстер виробничого навчання Грицівського ВХПУ19

Ковтонюк Ірина-  викладач Грицівського ВХПУ19

Арт – рефлексія (рефлексія психологічно-мистецького спрямування)

Оксана Костенко, практичний психолог  ВПУ №25 м.Хмельницького;

  1. Вступне слово та ознайомлення з програмою проведення. Олег КРАСНОЛУЦЬКИЙ – т.в.о. директора Плужненського професійного аграрного ліцею.
  2. Органічне землеробство запорука часу. Віктор КУШНІР – заступник директора по НВЧ Плужненського ПАЛ.
  3. Особливості технології вирощування сільськогосподарських культур за органічним землеробством:
  • Столовий бурякВалерій ДЯЧУК викладач професійно – теоретичної підготовки.
  • Картопля Віталій ЧОРНИЙ викладач професійно – теоретичної підготовки.
  • Морква Микола ФЕДОРЧУК майстер виробничого навчання.
  • Цибуля Людмила ЧОРНА майстриня виробничого навчання.
  • Соя Володимир ФЕДОРЧУК майстер виробничого навчання.
  • Огірки, кабачкиЛеонід ШАМРАЛЮК викладач професійно – теоретичної підготовки.
  • Квасоля Юрій ЄФІМЧУК майстер виробничого навчання.
  1. Методичні рекомендації, щодо внесення коректив в робочі навчальні програми підготовки трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва категорії «А1» з питань органічного землеробства в якості регіонального компоненту. Віктор Кушнір – заступник директора по НВЧ  Плужненського ПАЛ.
  1. Проєктна діяльність педагогічних працівників електрорадіотехнічних професій ВПУ 25 м.Хмельницького Любов Пархомюк, старший майстер  ВПУ 25 м. Хмельницького
  2. Презентація проєкту, що реалізується у ВПУ 25 м.Хмельницького «Сонячна електростанція як складова освітнього процесу» Микола Микитчак, майстер виробничого навчання ВПУ 25 м. Хмельницького
  3. Впровадження сучасних технологій навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників електрорадіотехнічних професій Юрій Дехтяренко, майстер виробничого навчання ВПУ 25 м. Хмельницького
  4. Творча дипломна робота як показник спільної педагогічної та навчальної діяльності Олена Коврига викладачка професійно-теоретичної підготовки Шепетівського професійного ліцею
  5. Вимоги до розроблення навчально-планувальної та ведення облікової документації для організації навчання з професій за ДОС на основі модульно-компетентнісного підходу Оксана Чуйкова, методистка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області
  1. Соціальне партнерство як інструмент підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників. Соленцова Галина Миколаївна, методист НМЦ ПТО ПК
  2. Удосконалення  професійних компетентностей  майбутніх працівників швейного виробництва  шляхом поглиблення зв’язків навчального процесу з виробництвом Герасимчук Тетяна Павлівна, старший майстер ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг»
  1. Використання новітніх технологій при обробці кишені-листочки у верхньому одязіБанасюкевич Тетяна, майстер виробничого навчання ДНЗ «Подільський центр ПТО»
  1. Конструювання онлайн уроків та онлайн тестів. Кобилянська Катерина, майстер виробничого навчання ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей»
  1. Виготовлення виробу інтер’єрного асортименту з використанням тасьми блискавки  Муравйова Раїса, майстер виробничого навчання Шепетівського професійного ліцею
  1. Використання QR-кодів в освітній діяльності. Рижко Людмила, методист Шепетівського професійного ліцею

1.Формування 4С навичок для навчання та професійного успіху здобувачів освіти ЗПО 

І.М. Кирилюк, методист НМЦ ПТО ПК

2. Цифрові інструменти  для формування підприємницької компетентності здобувачів освіти    

Л.С. Рижко, викладач Шепетівського професійного ліцею

3. Педагогічні інструменти формування підприємницької компетентності у здобувачів освіти   

Мельникова Т.О, Салабай Н.С., викладачі Вищого професійного училища №25 м.Хмельницького

4. Методики розвитку підприємницької компетентності здобувачів освіти закладу професійної освіти

Хоптяр І.М., Терлецька С.І. викладачі ДНЗ «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти»

5. Використання педагогами штучного  інтелекту в освітньому процесі

Л.В. Лужняк, методист НМЦ ПТО ПК

  1. Сучасні підходи до підготовки кваліфікованих робітників з економічних професій та професій торгівлі.

Олена ЗАГІКА,  директор ВПУ №25 м.Хмельницького

  1. Навчання упродовж життя. Формування 4С навичок XXI століття при підготовці кваліфікованих робітників економічних та комерційних професій.

Галина СОЛЕНЦОВА, Інна  КИРИЛЮК, методисти НМЦ ПТО ПК

  1. Інтерактивні технології продуктивного навчання діловодів (на прикладі електронного навчально-методичного комплексу з інтегрованої професії “Діловод. Адміністратор. Касир”).

Ольга ЦЮПАК, майстер виробничого навчання ВПУ №25 м.Хмельницького

  1. Сучасний урок професійної підготовки: інтерактивні інстументи для підвищення якості навчання професії.

Олена ВОРОБЙОВА, майстер виробничого навчання, Людмила КЕРНИЦЬКА, викладач професійно-теоретичної підготовки ДНЗ «Деражнянський  центр професійної освіти»

  1. Використання електронних освітніх ресурсів при організації освітнього процесу за професією “Касир”.

Тетяна КОРЖАН, майстер виробничого навчання ВПУ №25 м.Хмельницького

  1. Цифрові інструменти щодо організації освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти: відеорезюме (професія “Діловод”).

Лілія ФУРМАН,  майстер виробничого навчання ВПУ №25 м.Хмельницького

  1. Лайфхаки ефективного спілкування (професія “Адміністратор”)

Валентина МИРОШНИКОВА, Ольга СТЕЦЮК, майстри виробничого навчання ВПУ №25 м.Хмельницького

  1. Тренінг з розвитку підприємницької компетентності педагогів “Острів скарбів”.

Тренінгове заняття «Острів скарбів»

Наталія САЛАБАЙ, майстер виробничого навчання, Тетяна МЕЛЬНИКОВА, викладач економічних дисциплін ВПУ №25 м.Хмельницького

  1. Завдання педагогічних працівників ЗПО у створенні сучасного освітнього середовища для підготовки кваліфікованих робітників.

Оксана ЧУЙКОВА, методистка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області

       2. Навчально-методичне забезпечення професії: види та структура навчальних видань.

Олена ШАМРАЛЮК, методистка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області

       3. Створення електронних курсів в оболонці Articulate Storyline 3

Людмила ЛУЖНЯК, методистка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області

       4. Вимоги до розроблення навчально-планувальної та ведення облікової документації для організації навчання з професій за ДОС на основі модульно-компетентісного підходу.

Оксана ЧУЙКОВА, методистка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області

      5. Круглий стіл: обмін досвідом з питань створення сучасного освітнього середовища 

  1. Упровадження модульно-компетентнісного підходу у підготовку кваліфікованих робітників – пріоритетний напрям діяльності регіональної методичної служби в контексті освітніх інновацій
Людмила ШЕВЧУК ‒ директор НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області
  1. Методичні підходи до розробки робочих навчальних планів за модульно-компетентнісним підходом при  підготовці кваліфікованих робітників (на прикладі ДОС з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»)
Наталія ПІВТОРАЦЬКА, методистка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області
  1. Розробка робочих освітніх програм та відповідні зміни у документації з організації навчального процесу у ЗП(ПТ)О
Оксана ЧУЙКОВА, методистка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області
  1. Організація освітнього процесу у ЗП(ПТ)О на основі модульно-компетентнісного підходу (з досвіду роботи ВПУ №25 м.Хмельницького)
Наталія КОЧАТОК, заступник директора з навчально-виробничої роботи ВПУ №25 м.Хмельницького
  1. Особливості розробки робочих навчальних планів в частині загальноосвітньої підготовки
Тетяна СИДОРЕНКО, методистка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області
  1. Зміни до нормативних актів, що визначають   вимоги до підготовки кваліфікованих робітників професій «Водій автотранспортних засобів», «Машиніст крана автомобільного». (Микола Стасюк   методист НМЦ ПТО ПК  у Хмельницькій обл.)
  2. Про порядок приймання іспитів для отримання права керування транспортними засобами та видачі посвідчень водія. (Юрій Натальчук  викладач ДНЗ «Полонський АЦПО»)
  3. Використання сучасних дидактичних матеріалів при підготовці кваліфікованих робітників з професії «Водій автотранспортних засобів». (Микола Романов,  Михайло  Грель, викладачі  ДНЗ «Деражнянський ЦПО»)
  4. Підведення підсумків роботи вебінару.

  1. Методика формування в здобувачів освіти навичок рятування в умовах надзвичайних ситуацій   І.М.Кирилюк, методист НМЦ ПТО ПК                         
  2. Використання “КЛАСУ БЕЗПЕКИ”  в навчально-виховному просторі Грицівського вищого професійного училища №38  С.М. Зарудзей, викладач професійної підготовки Грицівського  вищого професійного училища №38
  3. “КЛАС БЕЗПЕКИ” як осередок безпеки в закладі освіти  Л.І.Полупан, викладач ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг»
  4. Розвиток життєвих навичок здобувачів освіти із самозахисту та взаємодопомоги в умовах надзвичайної ситуації  Т.А. Ковальчук, викладач професійної підготовки Хмельницького професійного ліцею
  5. Створення сучасного освітнього контенту для підготовки кваліфікованих робітників Л.В.Лужняк, методист НМЦ ПТО ПК

Тема:   Практичні  аспекти  формування  професійної  компетентності  кваліфікованих  робітників сільськогосподарської  галузі
Мета: підвищення якості професійної підготовки здобувачів освіти  ЗП(ПТ)О.

  1. Презентація навчального закладу «Система роботи навчального закладу щодо підвищення професійної компетентності здобувачів освіти». (Віталій Дащенко, т.в.о. директора ДНЗ «Деражнянський  ЦПО»)
  2. Система роботи навчально-практичного центру з підготовки  фахівців   агропромислового комплексу. (Ігор Ковальчук, заст. директора з НВР)
  3. Формування професійної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників сільськогосподарської галузі.  (Микола Стасюк, методист НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області)
  4. Відвідування та  обговорення відкритого уроку професійно-теоретичної підготовки  з предмету  «Правила дорожнього руху» за темою «Дорожні знаки». (Анатолій Гончарук, викладач ДНЗ «Деражнянський ЦПО»)
  5. Відвідування та обговорення відкритого уроку  виробничого навчання за темою: «Підготовка машино-тракторного агрегату до посіву». (Олег Андрусів майстер в/н ДНЗ «Деражнянський ЦПО»)
  6. Ексурсія на підприємство ТОВ «Агрофірма Обрій» соціальний партнер  ДНЗ «Деражнянський ЦПО» (Ігор Ковальчук, заст. директора з НВР)
  7. Круглий стіл: обмін досвідом  з питань формування  професійної  компетентності  кваліфікованих  робітників  сільськогосподарської  галузі. (Учасники семінару)
  1. Нормативно-правова база навчання  педагогів та здобувачів освіти мінній безпеці
  2. Правила поводження з вибухонебезпечними предметами
  3. Типи ушкоджень та вибухових травм. Надання першої медичної допомоги.

2. Вимоги щодо створення сучасного освітнього середовища для навчання здобувачів вимогам безпеки праці,  (І.М.Кирилюк, методист НМЦ ПТО ПК)

  1. Організація освітнього процесу в умовах правового режиму воєнного стану: нормативні вимоги (Світлана Коломійчук, методист НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл..) 
  2. Оновлення матеріалів дидактичного забезпечення з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», поповнення блогу обласної фахової секції та питання ведення навчально-планувальної та облікової документації. (Микола Стасюк, методист НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл..)
  3. Освіта , перепідготовка та інклюзія:трансформація під час кризи. (Ірина Шумік Генеральний директор Директорату професійної освіти МОН України)
  4. Розвиток людського капіталу та ринків праці .Основні проблеми трансформації професійної освіти під час війни. (Конференція. Освіта, підготовка та інклюзія: трансформація під час кризи. 15-16.09.2022р.) (Людмила Василега, директор центру компетенцій та розвитку людського капіталу федерації роботодавців України)
  5. Презентація вебсайту Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області (Олена Шамралюк, методист НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області)

  1. Трансформація професійної освіти під час війни. Зміни у законодавстві України щодо професійної освіти. (Ірина Шумік, Генеральний директор директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України)
  2. Оновлення змісту професійної освіти при підготовці кваліфікованих робітників електрогазозварювальних професій. (Наталія Півторацька, методистка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл.)
  3. Забезпечення професійної мобільності майбутніх кваліфікованих робітників. (Наталія Півторацька, методистка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл.)
  4. Презентація новоствореного вебсайту НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл.. (Олена Шамралюк, методистка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл.)
  5. Стажування та опанування компетентності новітньої техніки зварювання автомобілів та віртуального навчання на базі Вана-Вігаласької школи техніки та обслуговування (Естонія). (Олександр Свінціцький, майстер виробничого навчання Славутського професійного ліцею)
  6. Підведення підсумків роботи вебінару. (Наталія Півторацька, методистка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл.)

  1. Зміни в нормативній базі щодо охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу під час воєнного стану.    
  2. Використання ефективного інструментарію для формування в здобувачів освіти  навичок з надання домедичної допомоги. Огляд порядку надання долікарської допомоги особам в невідкладних станах. (Інна Кирилюк, методист напряму професійної підготовки НМЦ ПТО ПК ІПП у Хмельницькій обл.)

1. Організація освітнього процесу в умовах правового режиму воєнного стану: нормативні вимоги (Світлана Коломійчук, методист НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл..)
2. Оновлення матеріалів дидактичного забезпечення з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва» та питання ведення навчально-планувальної та облікової документації. (Микола Стасюк, методист НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл..)
3. Організація виробничого навчання в умовах воєнного часу та забезпечення його ефективності. (Петро Мисик старший майстер ВПУ№38)
4. Оновлення змісту підготовки кваліфікованих робітників галузі сільського господарства шляхом впровадження технологій органічного землеробства. (Микола Стасюк, методист НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл..)
5. З досвіду роботи реалізації Проєкту «Трансфер знань про органічне землеробство»: (Віктор Кушнір заст..директора Плужненського ПАЛ)
Агрономічний супровід Проєкту та особливості вирощування окремих культур за органічним землеробством на демо ділянках ліцею. (Леонід Шамралюк, викладач Плужненського ПАЛ)
Технічне забезпечення Проєкту «Трансфер знань про органічне землеробство».  (Микола Федорчук, Володимир Федорчук майстри в/н Плужненського ПАЛ)
Впровадження елементів органічного землеробства в компетентностях програми підготовки трактористів – машиністів сільськогосподарського виробництва кат. «А1». (Віталій Чорний, викладач Плужненського ПАЛ)
Органічне землеробство в тематиці випускних робіт професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва». (Валерій Дячук, викладач Плужненського ПАЛ)
6. Презентація сайту НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області. (Олександр Петров, методист НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл..)

2. Учнівське е-портіоліо як засіб оцінювання роботи над проєктом  (Наталія  Попіль , викладач ДНЗ “ВПУ №11 м.Хмельницького”) 
3. Формування інформаційно-освітнього середовища обласної фахової секції педагогічних працівників економічних дисциплін  (Інна Кирилюк, завідувач лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл.)
Відеозапис вебінару
 

1. Вітальне слово учасникам заходу

Шевчук Людмила Іванівна, директорка НМЦ ПТО ПК

2. Фасилітація створення в ЗПО сучасного освітнього середовища для викладання предмета «Охорона праці»

Кирилюк Інна Михайлівна, завідувачка лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК ІПП у Хмельницькій обл.

3. Презентація курсу “Охорона праці, промислова та пожежна безпека, виробнича санітарія”, створеного на платформі Moodle

Недашківська Любов Павлівна, методистка НМК ПТО у Житомирській області

4. Створення електронного підручника з предмета “Охорона праці” як засобу підвищення якості освіти в умовах дистанційного навчання

Котенко Павло Сергійович, викладач Нікопольського професійного ліцею

5. Сучасні форми організації навчальної діяльності здобувачів освіти під час викладання предмету «Охорона праці»

Рубєж Тетяна Володимирівна, викладачка ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти»

6. Створення сучасного освітнього середовища як запорука формування культури безпеки праці майбутніх кваліфікованих робітників

Попіль Наталія Олексіївна, викладачка ДНЗ «ВПУ №11 м. Хмельницького»

7. Створення сучасного освітнього середовища для реалізації компетентнісного підходу до навчання на уроках з предмета «Охорона праці».

Поплавська Вікторія Вікторівна, викладачка КЗ ЧЦ ПТО Чернігівської обл. ради

8. Віртуалізація охорони праці, як виток сучасного освітнього простору

Олізько Олена Вікторівна. викладачка ДНЗ “Знам’янський професійний ліцей»

9. Освітнє середовище з предмета “Охорона праці” як складова сучасного хмарно- зорієнтованого освітнього середовища

Колісник Катерина Вікторівна, викладачка ДПТНЗ “Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище”

10. Використання БЕНМ (банку електронних навчальних матеріалів) під час дистанційного навчання з охорони праці

Мельник Наталія Володимирівна, викладачка ДПТНЗ “Березнівське ВПУ«

11. Використання онлайн-ресурсів під час навчання охороні праці

Кот Тетяна Іванівна, викладачка ВПУ № 4 м. Хмельницького

12. Охорона праці – інтеграція в ургентному режимі

Дашко Ірина Михайлівна, викладачка Зеленодольського професійного ліцею

13. Застосування проєктних технологій у формуванні професійної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників на основі вимог з охорони праці в професії «Машиніст крана (кранівник); стропальник»

Будика Світлана Василівна, викладачка Криворізького професійного будівельного ліцею

14. Вдосконалення змісту та підвищення ефективності викладання предмета «Охорона праці» шляхом використання сучасних засобів навчання

Пліхта Антоніна Антонівна, викладачка Свалявського професійного будівельного ліцею

15. Поєднання традиційних методів навчання та сучасних інформаційних технологій у викладанні предмета “Охорона праці”

Коваленко Ірина Анатоліївна, інженериня з охорони праці Рубіжанського професійного хіміко – технологічного ліцею

16. Сучасне освітнє середовище як засіб розвитку творчої особистості учня

Івлєва Ольга Олександрівна, викладачка Покровського професійного ліцею

17. Використання інтерактивних плакатів у формуванні професійної компетентності майбутнього кваліфікованого робітника при вивченні предмета «Охорона праці»

Мариніна Вікторія Іванівна, викладачка ДНЗ «Подільський центр ПТО»

18. Компетентнісний підхід у викладанні предмета «Охорона праці»

Улашкевич Олена Євстафіївна, викладачка Лісоводського професійного аграрного ліцею

19. Формування культури безпеки професійної діяльності майбутніх кваліфікованих робітників на уроках предмета «Охорона праці»

Боровик Василь Григорович, викладач Лісоводського професійного аграрного ліцею

20. Підведення підсумків

1. Вимоги щодо викладання предмета «Технології»

Доповідач: Тетяна Миколаївна Сидоренко, зав. лабораторії загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК

2. Метод проєктів як засіб опанування предмета «Технології»

Доповідач: Кирилюк Інна Михайлівна, зав. лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК

5. Метод проєктів як спосіб активізації пізнавальної діяльності здобувачів освіти на уроках технології

Доповідач: Савельєва Ірина Рудольфівна, викладач ДНЗ «Подільський центр ПТО

6. Презентація проєкту «Мандруючи світами» здобувачів освіти з професії «Кравець»

ДоповідачГасюк Оксана Валентинівна, викладач ДНЗ «Подільський центр ПТО

3. Компетентнісний та інтегральний підходи у викладанні предмета «Технології»

Доповідач: Жухевич Світлана Вікторівна, викладач Хмельницького професійного ліцею

4. Проєктна діяльність в професійній підготовці майбутніх кваліфікованих робітників

Доповідач: Деліта Інна Олексіївна, викладач ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг»

7. Проєктна діяльність здобувачів освіти, як засіб опанування предмета «Технології»

Доповідач: Конопельнюк Тетяна Анатоліївна, викладач ВПУ №36 с. Балин

8. Використання проєктних технологій для формування підприємницької компетентності майбутніх кваліфікованих робітників як засобу опанування предмета «Технології»

Доповідач: Попіль Наталія Олексіївна, викладач ДНЗ «Вище професійне училище № 11 м. Хмельницького»

  1. STEM у підготовці майбутніх кваліфікованих робітників: перспективи та реалії (Кирилюк Інна Михайлівна, завідувач лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК)

  2. Реалізація ключових компетентностей шляхом впровадження елементів STEM при викладанні інформатики, інформаційних технологій (Марусич Наталія Петрівна, методист лабораторії ПК ДЕР НМЦ ПТО ПК)

  3. Досвід впровадження STEM освіти в ХПЛЕ (Гуцалюк Діана Василівна, Хмельницький професійний ліцей електроніки)

  4. STEM’иmo онлайн і офлайн (Травінська Віта Володимирівна, ДНЗ «Теофіпольський професійний аграрно-промисловий ліцей»)

  5. Застосування НТМL5 у STEM – технології навчання (Дзюбій Михайло Васильович, Вище професійне училище №36 с. Балин Хмельницької області)

  6. STEM технології – як засіб поглиблення міжпредметних зв’язків (Шнира Любов Миколаївна, Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей)

  7. Застосування STEM-освіти на уроках інформатики та інформаційних технологій в ЗП(ПТ)О (Мальована Оксана Сергіївна, ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг»)

1.Особливості організації освітнього процесу ЗП(ПТО) в умовах карантину.

Шевчук Людмила Іванівна, директор НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл.

2. Формування готовності здобувачів освіти ЗП(ПТ)О до підприємницької діяльності.

Кирилюк Інна Михайлівна, методист лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК

3. Організаційно-методичні підходи до організації навчальної проєктної діяльності в ЗП(ПТ)О.

Кирилюк Інна Михайлівна, методист лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК

4. Практичні основи створення проєкту.

Садова Наталія Петрівна, методист лабораторії ПК ДЕР НМЦ ПТО ПК

5. Тренінгове заняття «Створення навчального проєкту». Воркшоп «Інтернет – сервіси для створення навчального контенту»

Садова Наталія Петрівна, Кирилюк Інна Михайлівна, методисти НМЦ ПТО ПК

6. Обговорення підсумків вебінару

Кирилюк Інна Михайлівна, методист лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК

Матеріали вебінару:

– А. Зозуля – викладач Вищого професійного училища №36 с. Балин з теми «Застосування особистісно-зорієнтованого навчання при викладанні предмета ПДР»;

– І. Мазур – викладач Чорноострівського професійного аграрного ліцею з теми «Використання сучасних дидактичних матеріалів при підготовці кваліфікованих робітників з професії «Водій автотранспортних засобів» ;

– Ю. Шитюк – викладач ДНЗ «Теофіпольський професійний аграрно- промисловий ліцей» з теми «Робочий зошит як складова дидактичного забезпечення з професії «Водій автотранспортних засобів» в умовах дистанційного навчання»;

– Ю. Дехтярук – майстер виробничого навчання ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти» з теми «Створення сучасного дидактичного забезпечення у практичній підготовці з професії «Водій автотранспортних засобів» ;

– В. Дячук – викладач Плужненського професійного аграрного ліцею з теми «Досвід підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії С та С1».