23 червня  2022 року Науково-методичним центром  професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників  у Хмельницькій області було організовано засідання  робочої групи щодо впровадження в освітній процес  Державного освітнього стандарту з професії «Майстер готельного обслуговування».

Засідання проводилось в онлайн-режимі.

У засіданні взяли участь викладачі загальнопрофесійної, професійно-теоретичної підготовок та майстри виробничого навчання Державного навчального закладу «Подільський центр професійно-технічної освіти».

Під час зустрічі координаторка обласної фахової секції Галина Соленцова проаналізувала Державний освітній стандарт  з професії «Майстер готельного обслуговування» та зосередила увагу на оновленому змісті освітніх компонентів, формуванні результатів навчання на основі переліку ключових і професійних компетентностей та їх опису.

У ході засідання робочої групи учасники визначили перелік та назви предметів загальнопрофесійної, професійно-теоретичної підготовок, навчальні модулі та кількість годин на кожний освітній компонент за 4 результатами навчання.

На завершення заходу педагоги окреслили подальші напрями роботи щодо розробки змісту навчальних програм та створення якісного освітнього  контенту, відповідно до оновленого освітнього стандарту.

Від admin