Профтехосвіта Хмельниччини пишається нашими талановитими учнями, які демонструють високий рівень знань з української мови та літератури.
24 березня 2023 року в дистанційній формі відбувся четвертий етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У фіналі конкурсу змагалися 805 знавців української мови із закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.
    Приємно відзначити, що БЕЗКОРОВАЙНИЙ Олександр Сергійович, учень третього курсу Шепетівського професійного ліцею, посів ІІ місце у четвертому (фінальному) етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (наказ МОН України від 09.05.2023 № 540 https://mon.gov.ua/…/pro-rezultati-chetvertogo-etapu…).
     Щиро вітаємо Олександра з перемогою, а також висловлюємо вдячність Оксані Іванівні КАМФОРОВИЧ, викладачці української мови та літератури, яка навчає учня і розвиває його творчі здібності. Вітаємо та висловлюємо вдячність усьому педагогічному колективу ліцею на чолі з директоркою Аллою Володимирівною ЧЕРНУШИЧ, які створюють умови у закладі для вільного розвитку та реалізації талантів обдарованих учнів.
     Зичимо мирного неба, творчого натхнення, плідних успіхів та нових звершень!

Від admin