8 червня 2023 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області було організовано засідання робочої групи щодо впровадження в освітній процес Державного освітнього стандарту з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж», яке проходило на базі Вищого професійного училища №25 м.Хмельницького.

   У засіданні взяли участь викладачі загальнопрофесійної, професійно-теоретичної підготовок та майстри виробничого навчання Вищого професійного училища №25 м.Хмельницького та ДЗ П(ПТ)О “Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей”.

     Під час зустрічі координатор обласної фахової секції Оксана Чуйкова проаналізувала Державний освітній стандарт з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж» та зосередила увагу на оновленому змісті освітніх компонентів, формуванні результатів навчання на основі переліку ключових і професійних компетентностей та їх опису.

     На засіданні було обговорено специфіку впровадження нового стандарту та розроблення робочих навчальних планів. Представники закладів поділились своїми напрацюваннями та пропозиціями. щодо розподілу годин на професійні компетентності в межах годин кожного результату навчання.

    На завершення засідання робочої групи було окреслено подальші завдання щодо розробки змісту навчальних програм та створення якісного освітнього контенту відповідно до оновленого освітнього стандарту.

Від admin